Powierzchnia do wynajęciaWitam :)

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie w budynku zlokalizowanym w miejscowości BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO (przy trasie S8).
Budynek znajduje się w uliczce prostopadłej do ul. Warszawskiej (droga nr 580) w drugiej linii zabudowy (patrz mapka).

Budynek posiada trzy kondygnacje (parter + 2 piętra) o powierzchniach około 110m^2 każda. Istnieje możliwość dowolnego łączenia kondygnacji w jedną całość dzięki dwóm klatkom schodowym. Istnieje możliwość wynajmu całości, kondygnacji lub części kondygnacji.

Pod względem funkcjonalności, każda z kondygnacji może funkcjonować odrębnie (odrębne opomiarowania, odrębne instalacje alarmowe i klimatyzacji). Przed budynkiem teren utwardzony ogrodzony i w razie potrzeby zamykany.
Budynek obecnie na etapie końcowych prac wykończeniowych: wykończone łazienki, klatki schodowe. Pomieszczenia do wynajmu: stan deweloperski do zagospodarowania w zależności od potrzeb. Budynek z uzbrojoną kotłownią gazową z możliwością sterowania automatyką z poziomu każdej kondygnacji.

Budynek stanowi odrębną całość oddylatowaną od budynku na działce sąsiedniej - nie posiadamy wspólnej ściany. Sąsiedni budynek stanowi biuro projektowe z branży budowlanej.

Szczegóły i zasady współpracy do ustalenia na etapie konkretnych rozmów. Szukamy spokojnej i poważnej współpracy sami oferując pewność, solidność i administrowanie obiektem. Obiekt jest nasz - my jesteśmy decydentami, więc każde racjonalne rozwiązanie jest możliwe.
Jeśli szukasz powierzchni i jesteś zdecydowany - sprawdź Nas w zakresie propozycji współpracy.

UWAGA: OBECNIE OBIEKT ZOSTAŁ WYNAJĘTY. W RAZIE ZAINTERESOWANIA PROSZĘ O ZAPYTANIE W TERMINIE PÓŹNIEJSZYM :)

Zapraszam do współpracy.
Radek Sekunda /502668034/

Realizacja: Neteris